Як замінити покрівлю з шиферу?

Всі ми знаємо, що шифер – це не дорогий матеріал, а за старих часів був дуже популярний. Але, шифер, що виробляють зараз не зрівняється з тим чудовим і стійким шифером “як раніше”. Наші діди покривали дахи шифером через його безвідмовність. Шифер служив довго і був надійним матеріалом

Чому його вибирали? Все через монтаж. Немає труднощів для укладання даху шифером, впорається з укладанням міг будь-хто. Але час змінюється і шиферна покрівля на ваших будинках вже зносилася, виникають протікання. Це все вимагає негайного демонтажу.
Відзначимо, що шифер, який продають зараз на ринках не дуже міцний, він крихкий і ламається.

Чим замінюють дах з шиферу?
Профнастилом. Прийшов час для профнастилу. Не дорогий, довговічний і стійкий до будь-яких впливів. Так, налічується велика кількість типів профнастилу: для забору (ПС), для покрівлі (ПК).

Властивості профнастилу:
покритий шаром цинку і лакофарбовим полімерним складом.

Процес заміни шиферу:

  • Після демонтажу старої покрівлі, необхідно оглянути проблемні місця обрешітки. Елементи з дерева просочити антисептиком.
  • Пристрій гідроізоляції покрівлі. Гідроізоляцію прикріплюють до крокв.
  • Укладання теплоізоляції. Для цього шару можете вибрати: мінеральну вату або пінополістирол.
  • Монтаж профнастилу. Листи профнастилу надійно скріплюють і навхрест повинен відповідати 1-2 хвилях. Також рівняйте щодо кута ската даху. Для захисту від вологи використовуйте герметики.

Додаткові пристосування: покрівельні саморізи для профнастилу. Вибирайте з антикорозійними властивостями.

Завжди потрібно грамотний підхід при заміні покрівлі. Краще процес демонтажу покрівлі надати професіоналам. Фахівці проконсультують і скажуть де краще купувати якісні матеріали, щоб виключити всі ризики.
Бажаємо легкої заміни покрівлі.