Як збільшити простір для будинку з плоскою покрівлею?

Альтернативне рішення – встановити вікна на плоскій покрівлі. Більше світла буде потрапляти до приміщення, а кімната стане зоною для медитації, релаксу. Змонтовані вікна ніяк не заважатимуть покрівлі.

Що ви отримуєте при монтажі вікон?

Цікавий нестандартний дизайн. Вікна можуть бути різних та не стандартних форм. Кольори теж підбирають по стилю будинку. Крім того, є додаткові аксесуари шторки, маркізи та ін.

Багато світла. Додаткове освітлення – це «+» для здоров’я людини також можливість вночі роздивитися зорі, небо.

Функціональна безпечно. Підбирають не прості вікна, а з підвищеною міцністю. Не турбуйтеся про безпечність, вікна витримують велике навантаження та не так просто зламати.

Підтримка технології «Розумне вікно»
Що це значить? До вікон змонтовані датчики управління, якими ви можете управляти. Ви всі функції з вікном виконуєте дистанційно, наприклад «закрити вікно», «відкрити вікно», або вікна автоматично закриється.

Таким чином, вікна для плоскої покрівлі чудово освітлюють кімнати та виступають елементом дизайну. Вікно повинно включати теплоізоляційні характеристики, міцність, звукоізоляцію, стійкістю до вологи. Вікно з низьким рівнем розсіювання – отримує високий сонячне випромінювання. Так ви зменшите тепловтрати. Товщина скла впливає на сонячне випромінювання.